Čierny jaguár

(1 recenzia zákazníka)

5,95 8,95 

Ukážka zadarmo

 • Autor: Zuzana Bilavská
 • Rozsah: 276 strán
 • Formát: 12 x 17 cm
 • Jazyk: slovenský
 • vydanie: prvé
 • Rok: 2018
 • E-kniha
 • Kniha
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-149-5 Kategórie: Značky: , , , Product ID: 4345

Popis

Richard Mora bol už ako malý chlapec nedobrovoľne odlúčený od svojej matky. Videl, ako ju zabili. Ešte skôr, než ho umiestnili do detského domova, odkiaľ si ho neskôr adoptovali, strávil niekoľko dní pri jej mŕtvom tele. Osud malého chlapca bol však predurčený na to, aby sa naplnil o niekoľko rokov neskôr. Slovo pomsta, ktoré skloňoval od útleho detstva, sa stalo jeho obsesiou. Vtedy si zakázal všetky prejavy citov a slzy nikdy nepoznal. Kalkuloval každý svoj krok a pred sebou mal iba jeden cieľ: zničiť muža, ktorý mu zobral úplne všetko.

Ako bohatý a vplyvný muž so zvieracími inštinktmi teraz úspešne riadi svoju firmu a svoj chlad si cibrí v nočnom klube Kamenné tváre – na mieste, kde sú emócie prísne zakázané. Keď však stretne Lauru Valentovú, jeho zásady sa otrasú v základoch. Zrazu cíti to, čo nikdy predtým. Tvrdohlavo však odmieta fakt, že jeho srdce nemusí byť z kameňa, a preto sa nič netušiaca Laura stáva ďalším nástrojom jeho pomsty. Zápletka jeho života naberá úplne iný smer. Len Laura pozná odpoveď na otázku, či je pomsta sladká, alebo horká, odpoveď, ktorá ju môže zničiť, obrať o slobodu a dostať za hranice zákona…

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

1 recenzia k Čierny jaguár

 1. Kristína P.

  Tento príbeh ma dostal
  V prvom rade mi veľmi “sadol” autorkin štýl písania, dokonale dokázala opísať okolnosti, emócie a pritom nešlo o rozsiahle opisy. Šikovne ma upútala hneď od prvej strany. Páčilo sa mi ako autorka dávkovala zápletky už od začiatku a postupne sa odkrývali, čo ma ako čitateľa prinútilo zostať v strehu po celý čas. Myslím si, že som náročný čitateľ, ale táto kniha ma naozaj dostala. Splnila, čo sľubovala- erotiku, napätie aj intrigy. Pri jej čítaní som mala úžasný a emotívny zážitok.
  Skvelý príbeh a fantastický štýl písania je zárukou, že vás táto kniha nesklame, naopak, príjemne prekvapí. Rozhodne odporúčam!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.