Čierny jaguár

(3 recenzie zákazníkov)

5,95 8,95 

Ukážka zadarmo

 • Autor: Zuzana Bilavská
 • Rozsah: 276 strán
 • Formát: 12 x 17 cm
 • Jazyk: slovenský
 • vydanie: prvé
 • Rok: 2018
Katalógové číslo: 978-80-8197-149-5 Kategórií: Značky: , , , Product ID: 4345

Popis

Richard Mora bol už ako malý chlapec nedobrovoľne odlúčený od svojej matky. Videl, ako ju zabili. Ešte skôr, než ho umiestnili do detského domova, odkiaľ si ho neskôr adoptovali, strávil niekoľko dní pri jej mŕtvom tele. Osud malého chlapca bol však predurčený na to, aby sa naplnil o niekoľko rokov neskôr. Slovo pomsta, ktoré skloňoval od útleho detstva, sa stalo jeho obsesiou. Vtedy si zakázal všetky prejavy citov a slzy nikdy nepoznal. Kalkuloval každý svoj krok a pred sebou mal iba jeden cieľ: zničiť muža, ktorý mu zobral úplne všetko.

Ako bohatý a vplyvný muž so zvieracími inštinktmi teraz úspešne riadi svoju firmu a svoj chlad si cibrí v nočnom klube Kamenné tváre – na mieste, kde sú emócie prísne zakázané. Keď však stretne Lauru Valentovú, jeho zásady sa otrasú v základoch. Zrazu cíti to, čo nikdy predtým. Tvrdohlavo však odmieta fakt, že jeho srdce nemusí byť z kameňa, a preto sa nič netušiaca Laura stáva ďalším nástrojom jeho pomsty. Zápletka jeho života naberá úplne iný smer. Len Laura pozná odpoveď na otázku, či je pomsta sladká, alebo horká, odpoveď, ktorá ju môže zničiť, obrať o slobodu a dostať za hranice zákona…

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

3 recenzie k Čierny jaguár

 1. Maria (overený zákazník)

  Skvelá kniha ☺️

 2. Betty

  Vždy je to smutné, keď dieťa ostane sirotou…nemalo by to tak byť…smutnejšie je, keď dieťa je svedkom násilia a v tomto prípade vraždy svojej matky…

  Malému Richardovi sa to stalo..videl ako matkin milenec ju otrávi a nechá ho tam s telom svojej matky a odíde navždy..

  „Svetlom jeho života je pomsta“

  Z malého chlapca vyrástol krásny, úspešný muž, ktorý mal jediný cieľ v živote – pomstiť sa vrahovi svojej matky. Stal sa z neho chladný človek!

  „Bol ako jaguár: tmavý, temný, číhajúci.“

  Osud mu pekne zamiešal karty. Už bol veľmi blízko, aby dosiahol svôj cieľ, kým mu do cesty neprišla Laura (dcéra vraha). Ktorú na začiatku chcel využiť na dosiahnutie svôjho cieľa…

  „Hoci chutila sladko, vedel, že ich vzťah bude mať horkastú príchuť.“

  …ale čo ak stratí kontrolu nad jeho emóciam a to sa mu vypomstí? Čo ak si svojim citom neubráni a zaľúbi sa do nej?

  Laura bola umelkyňa. Nemala to ľahké potom, ako ju zbil manžel a opustil. Manželovi sa stala nehoda a zomrel. Ona stratila aj bábätko, ktoré čakala. Veľmi ťažko si otvorila znovu srdce.

  Najväčším sklamaním v knihe mi bola Zoja, Richardova asistentka a zároveň aj Laurina kamarátka, ktorá pre peniaze bola schopná všetkého. Predala ich priateľstvo a tým najzákernejším spôsobom ju bodla do chrbta.

  Podarí sa Richardovi pomstiť sa za svoju matku? Je pomsta silnejšia ako láska? Bude schopný nakoniec odpustiť alebo bude jemu odpustené?Toto nemohlo nijako inak dopadnúť ako dramaticky (aj mi vyšli slzy na konci)

  Bála som sa, že kniha nebude mať napätý priebeh a bude len o erotike. Našťastie sa moje obavy nenaplnili. Vedela by som si tento príbeh predstaviť aj ako film.

  Ako ponaučenie z tejto knihy, by som povedala to, že hoci pred nami život občas postaví ťažké a bolestné prekážky, v každom prípade by sme mali ostať dobrým človekom, lebo často po našej ceste ubližujeme nevinným ľuďom. A bohužial nie všetko sa dá napraviť…

 3. Kristína P.

  Tento príbeh ma dostal
  V prvom rade mi veľmi „sadol“ autorkin štýl písania, dokonale dokázala opísať okolnosti, emócie a pritom nešlo o rozsiahle opisy. Šikovne ma upútala hneď od prvej strany. Páčilo sa mi ako autorka dávkovala zápletky už od začiatku a postupne sa odkrývali, čo ma ako čitateľa prinútilo zostať v strehu po celý čas. Myslím si, že som náročný čitateľ, ale táto kniha ma naozaj dostala. Splnila, čo sľubovala- erotiku, napätie aj intrigy. Pri jej čítaní som mala úžasný a emotívny zážitok.
  Skvelý príbeh a fantastický štýl písania je zárukou, že vás táto kniha nesklame, naopak, príjemne prekvapí. Rozhodne odporúčam!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.