Zuzana Bilavská sa narodila a vyrastala v Trenčíne, no žije a pracuje v Bratislave, kde sa aj venuje písaniu. Jej prvá kniha Nenávidím, milujem si podmanila mnoho čitateliek a stala sa veľmi úspešnou. Práve to ju inšpirovalo k ďalšiemu písaniu. Po jej ďalšom úspešnom románe Otrokyňa lásky ju recenzenti označili za autorku, ktorá rozvírila relatívne pokojné vody na slovenskej literárnej scéne. Obľubuje písanie romantických príbehov s erotickým šteklením, no nevyhýba sa ani náročnejším témam a tiež príbehom, ktoré sa opierajú o skutočné udalosti. Takým je aj kniha Cudzie dievča, ktorá vyšla pod hlavičkou vydavateľstva Elist na jeseň v roku 2017.

„V živote mám rada rozmanitosť a neznášam nudu či jednotvárnosť. Chcem, aby také boli aj moje knihy. Napínavé, ktoré vtiahnu čitateľa do deja a donútia ho obracať jednu stránku za druhou. Je jedno, akú tému si pre príbeh zvolím, dôležité je, aby sa čitateľ nenudil.“

Zuzana miluje pláže a zvieratá, ktorým sa venuje vo voľnom čase.

Knihy, ktoré napísala Zuzana Bilavská:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.