Liečiteľka

6,95 

  • Autor: Beatrix Horváthová
  • Formáty ebookov: ePub, Mobi, PDF
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 240 strán
  • Rok vydania: 2022
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-418-2 Kategórie: , Značky: , , , Product ID: 31603

Popis

Paulína mala vždy svoju cestu, po ktorej neohrozene kráčala v ústrety vlastným snom. Keď jej do života vstúpi Otto, všetko sa náhle zmení. Mladý muž sa vyrovnáva s následkami závažnej automobilovej nehody a Paula, ako jeho opatrovateľka, mu v tom pomáha.  Jej starostlivosť sa nesústreďuje len na vyliečenie jeho zlomenej fyzickej schránky, ale aj na liečbu jeho ubolenej duše. Nevzdáva sa ani vtedy, keď ju zatrpknutý Otto odháňa. Vytrvalo ho podporuje v jeho snoch, a tak si Paula postupne nachádza cestu do jeho srdca. Zdá sa, že rozprávka zo života bude mať šťastný koniec, ale tieň na ňu vrhá nespokojnosť Ottovej matky s nádejnou nevestou, ako aj náhly vstup sebavedomej Kristiny do spoločného života zaľúbencov. Ako osud zamieša kartami z ľudských emócií a ako pre dvoch mladých ľudí skončí cesta za šťastím?

Liečiteľka predstavuje príbeh plný lásky, intríg a nádeje, ktorý je skutočným liekom pre srdce. Pretože tam, kde sa zatvoria jedny dvere, otvoria sa ďalšie…

Ďalšie informácie

Autor

Variant

,

Rok vydania

2022

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Liečiteľka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.