Lov na nevestu

(2 recenzie zákazníkov)

4,95 5,00 

 • Autor: Michaela Galambošová
 • Rozsah: 268 strán
 • Formát: brožovaná 10,5 x 17 cm
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • vydanie: prvé
 • Rok: 2017
Katalógové číslo: 978-80-89861-71-2 Kategória: Značky: , , , , , , , Product ID: 1786

Popis

Jozef, svojský milovník alternatívnej terapie, sa vracia do dediny, v ktorej si postavil zrub. V ženách sa sklamal. Tie, na ktoré natrafil, si nevedeli patrične uctiť muža, boli lenivé a len by sa nechali obskakovať. Preto ho poteší, keď natrafí na Helgu. Krásnu, no najmä bohatú podnikateľku z Bratislavy, ktorá sa vie o seba postarať. Jozef, ktorý by si pre cent dal vŕtať nielen do jedného kolena, ale rovno do obidvoch, urobí všetko pre to, aby získal nevestu s bohatým venom. No Helga si, na rozdiel od jeho bývalých, po hlave skákať nenechá…

Podarí sa mu predsa len uspieť so svojim zákerným plánom? Podarí sa Helge odolať?

Kniha je voľným pokračovaním Manipulátora.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

2 recenzie k Lov na nevestu

 1. Mária Blšáková

  Vraví sa, že láska je slepá, ale často i hluchá a človek z nej ohlúpne natoľko, že nezbadá varovné signály, ktoré by ho za iných okolností upozornili, že sadá na lep. Toto sa stalo i inokedy racionálne uvažujúcej Helge. Jožko je šarmantne pôsobiaci štyridsiatnik, ktorý sa prezentuje ako človek spätý s prírodou. Ale všetko je len naoko.
  Keďže nechcem prezrádzať dej a pripraviť vás o zážitok z čítania, poviem len toľko, že na napísanie takejto knižky nestačí len talent, ale i pozorovacia schopnosť a veľká dávka umenia vžiť sa do rôznorodých charakterov. Knihu odporúčam všetkými desiatimi.

 2. Zdenka

  Neskutočne ma zaujímalo, ako sa Jozefovi podarí zmanipulovať ostrieľanú biznismenku. To, čo jej „vymyslel,“ by som naozaj nečakala. Knihu hodnotím ako odychovku, odporúčam ju tým, ktorí si potrebujú trošku zdvihnuť tlak. Autorka skvele vykreslila postavy. Sú uveriteľné a to sa počíta.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.