O nás

Vydavateľstvo Elist založil Peter Hoferek v máji 2016 ako projekt zameraný na podporu pôvodnej slovenskej tvorby. Od iných vydavateľstiev sa líši už samotnou filozofiou, keď nechce vystupovať ako firma zameraná na zisk, ale ako partner pre spisovateľov, ktorým podáva pomocnú ruku. Prvoradým cieľom vydavateľstva Elist je vytvárať kvalitné knihy, ktoré potešia čitateľov, ale aj autorov. Ani autori, ani ich diela pre nás nie sú len číslami. Ku každému z nich pristupujeme individuálne a snažíme sa z nich dostať maximum potenciálu. Rovnako si vážime aj názory a postrehy čitateľov a každou vydanou knihou sa zlepšujeme. 🙂

Naše základné hodnoty sú slušnosť, zodpovednosť, ústretovosť, inovatívnosť a kvalita.

Knihy od vydavateľstva Elist nájdete v e-shopoch a dobrých kníhkupectvách po celom Slovensku. Pokiaľ máte záujem o originálny podpis autora a malý darček, nakupujte priamo cez www.elist.sk.

Prečo nakupovať knižky priamo cez Elist.sk?

1. Za jednu cenu máte k dispozícií všetky elektronické formáty: PDF, ePub, Mobi a kľudne ich použite všetky… nebudete predsa platiť 2x za to isté dielo! Sťahovať zakúpené diela môžete zo svojho konta na elist.sk neobmedzene a v prípade aktualizácie zakúpenej e-knihy získate novú verziu zdarma.

2. Zákazníkov si vážime a nechceme ich nijak obmedzovať. Preto e-knihy u nás nie sú chránené žiadnou DRM ochranou, ktorá by zákazníkom znepríjemňovala život. Radšej ponúkame knihy za také ceny, aby si ich mohol dovoliť každý a nemusel podvádzať.

3. Knihy sú za veľmi výhodné ceny, ktoré presne vidíte pri nákupe. Žiadne skryté poplatky u nás nikdy platiť nebudete! Cena poštovného je len 1,8€ a pri nákupe nad 40€ celé poštovné platíme my.

4. U nás máte najbližšie k samotnému autorovi diela a preto kúpou priamo cez náš web ho najviac podporíte (v niektorých prípadoch až 3x viac, ako kúpou knihy cez distribútora).

5. Nakupovanie u nás je absolútne bezpečné. Komunikácia je šifrovaná a bezpečnosť webu a nákupného procesu je potvrdená aj SSL certifikátom. Žiadne dôverné informácie nepredávame tretím stranám.

6. Náš eshop získal od Heuréky na základe pozitívnych reakcií zákazníkov ocenenie Overené zákazníkmi.

7. Nadštandardná zákaznícka podpora 7 dní v týždni.

Telefonický kontakt 24/7:
+421 950 447 165

e-mail:
info (zavináč) elist.sk

Korešpondenčná adresa:
Elist s.r.o.
Gaštanová 511/5
03104, Liptovský Mikuláš

IČO: 50301021
DIČ: 2120264542

Bankové spojenie:
SK0483300000000050301020
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Chcete aj vy rozšíriť rady našich autorov?

Až do konca roku 2017 poštovné a balné ZADARMO. Nakupovať u nás sa naozaj oplatí! :) Dismiss

0

Your Cart