Michal Škombár sa narodil v roku 1991. Už desiaty rok je na dýchacom prístroji, no aj napriek tejto malej prekážke žije naplno. Je spisovateľom na plný úväzok. Rád píše sci-fi príbehy s netradičným koncom. Nebráni sa však ani iným žánrom. Jeho snom je byť jedným z najlepších spisovateľov na Slovensku a chcel by preraziť aj v zahraničí. Všetky jeho príbehy vznikli na základe obrazov, ktoré sa mu mihli v hlave. Píše vďaka klávesnici na obrazovke a myši, s ktorou vyťukáva písmenko po písmenku. Rád sníva šialené sny, ktoré sa aj na jeho prekvapenie plnia až nečakane rýchlo. Zatiaľ mu vyšli knihy, Druhá šanca a Pravá tvár, ktoré tvoria dvojdielnu sériu.

V auguste 2017 vyšla v našom vydavateľstve jeho najnovšia kniha s názvom Na rozhraní dvoch svetov. Hlavný hrdina príbehu sa volá William a žije na planéte, kde nik nespí. Každý žije dlhé stáročia v mladom tele, no aj napriek tomu im všetkým čosi chýba. A William túži to čosi objaviť.

Michala Škombára môžete sledovať na jeho FB stránke.

 

Knihy, ktoré napísal Michal Škombár:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.